EFES KEBAB ŻWAKOWSKA

Ostatniaopinia


4,5 gwiazdek z 854 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Efes Kebab Żwakowska. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

22 cze 2026 o 19:04 smaczne jak zawsze, spakowane dobrze i pyszneeeeeeeeee
21 cze 2026 o 8:22 Dobre. Dobrze zapakowane. Brak paragonu. Dostawa nie zastosował się do prośby.
10 cze 2026 o 11:47 jak zawsze super
28 maj 2026 o 20:02 Smacznie jest zawsze ale czas oczekiwania to jest dramat. Już chciałam odebrać sobie sama ale oczywiście nikt nie odbierał telefonu. Ale smaczne jest to fakt.
19 kwi 2026 o 21:15 po ponad dwóch godzinach oczekiwania dostaliśmy zimne, przeciętne w smaku kebaby, dostawa to jakiś żart ;)