Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Efes Kebab Żwakowska. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Patryk
22 cze 2026 o 19:04
smaczne jak zawsze, spakowane dobrze i pyszneeeeeeeeee
Natalia
21 cze 2026 o 8:22
Dobre. Dobrze zapakowane. Brak paragonu. Dostawa nie zastosował się do prośby.
Anna
10 cze 2026 o 11:47
jak zawsze super
Dagmara
28 maj 2026 o 20:02
Smacznie jest zawsze ale czas oczekiwania to jest dramat. Już chciałam odebrać sobie sama ale oczywiście nikt nie odbierał telefonu. Ale smaczne jest to fakt.
Konrad
19 kwi 2026 o 21:15
po ponad dwóch godzinach oczekiwania dostaliśmy zimne, przeciętne w smaku kebaby, dostawa to jakiś żart ;)